Kayan Yazı Led Tabela İmalatı

Lazer Led Kayan Yazı Elektronik Tabela 16x32cm 1 adet modülden oluşmakta ve modül sayısına göre de ölçü ve fiyat kolayca belirlenebilmektedir.
Lazer Led Elektronik kayan yazı Tabelanın afiş ve posterlerden daha çok dikkat çektiği psikolojik olarak kanıtlanmıştır.
Kayan yazı tabelamız bilgisayar kontrollü ve program kullanımı türkçedir.Kayan yazı programı içerisinde çok çeşit animasyon ve yazı karakteri seçimleri vardır.Eski tip kayan yazılardan fark olarak daha parlak yazılar yazı karakterine göre kalınlık ve ledlerin panel üzerinde su geçirmezliği sayesinde ister iç mekan da ister dış mekanda rahatça kullanabilirsiniz.Yazı karakteri sonsuz olup istenilldiği kadar yazı yazabilirsiniz.Kayan yazı hızını yavaşlatabilir ve azaltabilirsiniz.İstenilen ana renklerde imalat yapılabilmekte ve renk değiştirme sisteminde çözünürlüğe göre led ekran tv lerde imalat edilebilmektedir.İsteğe göre en ucuz kayan led ekran sistemidir.

Eski Tip Kayan Yazılarla karıştırmayınız.Tamamen yenilenmiş Led ekran parçalardan oluşturulmaktadır.

Aşağıdaki videomuzdan seyredebilirsiniz.(Kayan yazı Animasyon)

Kayan yazı ürünümüz montajı kolay kullanımı kolay tabela cinsidir.Kayan yazı led sistemlerini Dünyanın heryerine kargo ile gönderebiliriz.

Müşterilerinizin dikkatlerini çekmek için Özel tasarlanmış yazı şeklinde animasyonlu hareket eden görsel sistemlerdir.

Reklam, ilan, tanıtım, indirim ve özel amaçlarınız için kullanabileceğiniz çeşitli boyut, renk ve özelliklerdeki kayan yazı lardır.

Restaurantlar, hoteller, fuarlar, taşıma şirketleri ve elektronik dükkanlarında olmak üzere bir çok alanda kullanılabilir.

Çalışanların kullanması için minik halde üretimi de mevcuttur.

Yeni tip Kayan yazı sistemlerinde her çeşit ölçü her yere monte edilebilecek kasa çözümleri ile normal tabelalarınızdan kolayca vazgeçebilirsiniz.Kayan Yazı tabela programııyla bilgisayar kontrollü her sektöre hitap edebilecek siz müşterilerinize tüm promosyon tanıtım ve mesajlarınızı kolayca iletebilirsiniz.